تبلیغات
مداخلات غرب - .
جمعه 19 مهر 1392  08:32 ب.ظ


وزیر خارجه امریکا گفت: هم‌اکنون در حال مذاکرات محرمانه با محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه ایران هستم.

1461394_836.jpg - 28.36 Kbعصر امروز، سایت ایران هسته ای نوشت: وزیر خارجه امریکا گفت که هم اکنون در حال مذاکرات محرمانه با محمد جواد ظریف وزیر خارجه ایران است.


جان کری که در یک کنفرانس خبری در کوالالامپور پایتخت مالزی شرکت کرده بود، در پاسخ به سوالی درباره برنامه هسته ای ایران گفت: «البته موضوع غنی سازی محور اصلی مذاکرات است و قرار نیست من در این خصوص در اینجا در کوالالامپور درباره آن گفت وگو کنم و سوال شما را جواب بدهم.

با این حال، ما برای ایران روشن کرده ایم که در صورتی که بتوانند در خواست های جامعه جهانی را که پروتکل الحاقی و قطعنامه های شورای امنیت سازمان ملل مطرح شده است، می توانند برنامه صلح آمیز هسته ای داشته باشند. این گفتگوها در چند روز آینده شروع می شود».

کری اضافه کرد: «گفت وگوهای خصوصی نیز اکنون صورت می گیرد؛ شخص من گفتگوهای خصوصی با وزیر امور خارجه ایران داشتم و تلاش ما این است که تا آن موقع، این گفتگوها حالت خصوصی داشته باشد.

ایران می داند که چکار باید بکند تا از برنامه صلح آمیز هسته ای برخوردار شود و ما نیز آماده هستیم برای حل و فصل مساله گفتگو کنیم و این باور را داریم و رئیس جمهور اوباما نیز بارها گفته است راه حل مبتنی بر گفتگو راه حل ارجح ماست. از این رو ما گفتگو می کنیم ولی این گفتگوها را در چند روز آینده علنی نمی کنیم».

این نخستین بار پس از مذاکرات نیویورک میان ظریف و کری است که آشکار می شود این دو در حال تماس مستمر و محرمانه با یکدیگر هستند.

طرف ایرانی تا کنون درباره محتوا و علت این تماس ها چیزی نگفته است.

+ نوشته شده در  جمعه 19 مهر1392ساعت 19:54  توسط narsis |  نظر بدهید

+ نوشته شده در  جمعه 19 مهر1392ساعت 19:51  توسط narsis |  نظر بدهید


در آستانهmaryam rajavi.jpg - 42.57 Kb مذاکرات ایران با 1+5 در ژنو و انجام رایزنی‌ها درباره برنامه‌ی هسته‌یی ایران، گروهک تروریستی منافقین در راستای مانع تراشی بر سر تلاش‌ها، مدعی شد که ایران به منظور آن چه که این گروهک از آن به عنوان "فریب" جامعه جهانی یاد کرده است یکی از مراکز اصلی مطالعات نظامی را که امکان تجهیز ایران به "سلاح هسته‌یی" را فراهم می‌کند، به مکان دیگری منتقل کرده است.

ایسنا:‌ یکی از مسوولان این گروهک تروریستی روز گذشته در کنفرانس خبری در پاریس با بیان این ادعا، مدعی شد که عملیات نقل و انتقال که از اوایل ماه گذشته انجام شده و هنوز هم به پایان نرسیده است، به محلی در نزدیکی مقر وزارت دفاع ایران انجام شده است و هنوز بخش اعظم این نقل وانتقالات باقی مانده است.

ادعای تلاش ایران در دستیابی به سلاح هسته‌یی در حالی از سوی این گروهک و دیگر مخالفان و دشمنان ایران اسلامی انجام می‌شود که حضرت آیت‌الله سید علی خامنه‌ای، مقام معظم رهبری ایران با صدور فتوایی، سلاح هسته‌یی را حرام و ممنوع اعلام کرده است.

+ نوشته شده در  جمعه 19 مهر1392ساعت 19:46  توسط narsis |  نظر بدهید

کارشناسان نزدیک به آژانس بین‌المللی انرژی اتمی تازه‌ترین ادعای منافقین درباره برنامه هسته‌ای ایران را رد کردند.
به گزارش حوزه سیاست خارجی باشگاه خبرنگاران، به نقل از ایران هسته‌ای کارشناسان نزدیک به آژانس بین‌المللی انرژی اتمی تازه‌ترین ادعای منافقین درباره برنامه هسته‌ای ایران را رد کردند.

"مهدی ابریشمچی" رییس شورای ملی مقاومت (شاخه سیاسی منافقین) روز گذشته (پنج‌شنبه، 18 مهر 1392 (10 اکتبر 2013) با برگزاری یک کنفرانس خبری در هتل ناپولین پاریس ادعا کرد ایران در حال انتقال یکی از مراکز ساخت سلاح هسته‌ای خود به مکانی دیگر است.

ابریشمچی همسر سابق "مریم رجوی" است که با اجبار همسر خود را طلاق داد تا وی بتواند با "مسعود رجوی" ازدواج کند.

ابریشمچی اعلام کرد: حکومت ایران، اکنون عملیات گسترده‌ای را برای انتقال سازمان تحقیقات جدید دفاعی(SPND) که در آن اکثر عملیات تحقیقاتی و طراحی برنامه هسته‌ای نظامی این کشور انجام می‌شود، برای مخفی کردن فعالیت‌های هسته‌ای اجرا می‌کند.

به گفته وی، سازمان جدید تحقیقات دفاعی که در محل ساختمان وزارت دفاع در شرق تهران قرار داشت به سه کیلومتری آن‌جا و در یک محل دیگر منتقل شده است.

ابریشمچی افزود: کار انتقال در اوایل سپتامبر آغاز شد و هنوز پایان نیافته است اما بخش اصلی انتقال انجام شده است. ما روز گذشته ( چهارشنبه) آژانس را در این خصوص آگاه کردیم.

وی تصریح کرد: مرکز سابق ، فعالیت‌های هسته‌ای را که می‌تواند با کاربرد دوگانه نظامی یا غیر نظامی تلقی شود حفظ کرده است تا کارها را عادی جلوه دهد.

به گفته وی مرکز جدید، فعالیت‌های کاملا نظامی را در خود متمرکز کرده است.

ابریشمچی در توضیح گفت: به این ترتیب، در صورت بازرسی، مقامات ایرانی مدعی خواهند شد گزارش‌هایی که به آژانس بین‌المللی انرژی اتمی درباره تحقیقات هسته‌ای نظامی داده شده است نادرست است.

ادعاهای جدید منافقین یک هفته پیش از ازسرگیری گفتگوها بین ایران و گروه 1+5 در ژنو مطرح می‌شود.

ابریشمچی فهرستی از حدود 100 نام شامل مدیران، کارشناسان و پژوهشگران سازمان تحقیقات جدید دفاعی را که به "مژده" نیز موسوم است و مدیریت آن در اختیار محسن فخری زاده قرار دارد ارائه کرد.

به گفته وی، این فرد سال 2011 به عنوان معاون وزیر دفاع منصوب شد.

مهدی ابریشمچی گفت: سازمان تحقیقات جدید دفاعی از یک سال و نیم پیش به طور قابل ملاحظه‌ای گسترش یافته و به سازمانی مستقل در درون وزارت دفاع تبدیل شده است.

در همین حال، بیش از یک ساعت از به اصطلاح افشاگری منافقین نگذشته بود که کارشناسان نزدیک به آژانس بین‌المللی انرژی اتمی در وین این ادعاها را رد کردند.

"نیکلا وینوکور" و "فردریک دال" روز پنج‌شنبه در گزارشی برای خبرگزاری "رویترز" از وین و پاریس از قول "مارک فیتزپاتریک "کارشناس هسته‌ای ارشد نزدیک به آژانس نوشتند: اتهامات شورای ملی مقاومت ایران معتبر نیست.

فیتزپاتریک گفت: اگر شورای ملی مقاومت ایران درباره مرکز برنامه‌ریزی و تحقیقات نظامی هسته‌ای در ایران اطلاعات دارند قطعا سازمان اطلاعات مرکزی آمریکا (سیا) نیز در این باره اطلاع دارد با این حال هیچ گزارش افشا شده یا اشاره علنی به این مسئله نشده است.

 


شبکه بی بی سی نشان داده است که هرگاه چیزی را به ظاهر از دست می دهد، چیزهایی را در پشت آنچه ما در ظاهر می بینیم به دست می آورد. آنچه در این شوی کوتاه اتفاق افتاد این بود: تاکید بر رهبری واقعی ایران توسط رییس مجمع تشخیص مصلحت و طرفداران ایشان به خصوص آقای روحانی. اگر دقت کنید مجری دو بار نسبت به موضع آیت الله خامنه ای در مورد جعلی بودن اسراییل سوال می کند.
سیرنیوز، پخش گفتگوی مهاجرانی از بی بی سی و انعکاس آن در  و سایتهای خبری شبکه های اجتماعی بار دیگر خبرساز شد. مهاجرانی مرد زمانهای خاص و دقایق حساس است. این گفتگوی مهاجرانی یادآور یادداشتی شد که او بعد از سفر دکتر احمدی نژاد به آمریکا و سخنرانی در دانشگاه کلمبیا منتشر کرد. در آن یادداشت نیز او به بی ادبی رییس دانشگاه کلمبیا تاخته بود و خطاب به احمدی نژاد نوشته بود که ایکاش مثل همیشه کاپشن بهاریت را به تن می داشتی!

پس اینگونه ظهور خاص و هیجان انگیز برای اولین بار نیست که از آقای مهاجرانی سر می زند.

- در اینکه در گفتگویی کوتاه مطالبی مهم، جدی،  مستند و با زبان و بیانی شیوا و محکم مطرح شد بحثی نیست و این قسمتهای مثبت آن گفتگوست. اما با دیدن فیلم منتشر شده چند سوال به ذهن می رسد:

1)  چگونه شبکه بی بی سی اجازه پخش چنین گفتگویی را می دهد؟

2) چگونه مجری حرفه ای بی بی سی مثل مشت زنهای مبتدی گوشه رینگ قرار می گیرد و مهاجرانی به راحتی او را ناک اوت می کند؟ در حالی که توانمندی مجری بی بی سی در چالش با سخنورانی حرفه ای به سبک مهاجرانی قبلا دیده شده است.

3) چگونه بی بی سی با فاصله ای کوتاه از مصاحبه با نتانیاهو و با افزایش حجم واکنشهای مردم ایران(البته عموما در شبکه های اجتماعی و از سوی کسانی که بی بی سی می بینند) چنین فرصتی برای مهاجرانی فراهم می کند؟

4) چرا بی بی سی اجازه می دهد در چنین موقعیتی قرار گیرد و اینچنین ضعیف و واداده جلوه کند؟

و ...

- شبکه بی بی سی نشان داده است که هرگاه چیزی را به ظاهر از دست می دهد، چیزهایی را در پشت آنچه ما در ظاهر می بینیم به دست می آورد. آنچه در این شوی کوتاه اتفاق افتاد این بود: تاکید بر رهبری واقعی ایران توسط رییس مجمع تشخیص مصلحت و طرفداران ایشان به خصوص آقای روحانی. اگر دقت کنید مجری دو بار نسبت به موضع آیت الله خامنه ای در مورد جعلی بودن اسراییل سوال می کند.

اما مهاجرانی هر چند این گفته رهبری را رد نمی کند و در نهایت با استناد به کتاب نتانیاهو آن را تایید می کند اما تلویحا القا می کند که موضع معتدل و پخته را باید در کلام آقای هاشمی و در نطق آقای روحانی دید و گویی بیانات و رفتارهای رهبری متفاوت بوده و رویکردی جنگ طلبانه و خصمانه دارد که به دور از اعتدال و پختگی است و این اصلی ترین دستاورد این گفتگوست.(جالب است که برخی دوستان انقلابی نیز با دیدن ظاهر امر ذوق زده شده و احسنت احسنت به راه انداخته اند). تغییر نگاه مخاطب در اینکه چه کسی رهبر حقیقی ایران است و خواست عمومی ملت ایران را بیان و هدایت می کند، آنقدر برای بی بی سی و اسراییل می ارزد که حاضر باشد یک هفته تمام ایرانیان متواری ساکن آمریکا و انگلیس به نتانیاهو توهین کنند!

- البته شایان ذکر است که این رویکرد خصمانه بی بی سی است و ارتباطی با مواضع ریاست مجمع تشخیص مصلحت و رییس جمهور منتخب ندارد و باید به آن به چشم بازی دشمن نگاه کرد و هدفش تفرقه افکنی میان ملت ایران و مسئولین اعم از رهبری، رییس جمهور و ...از دشمن هم نباید انتظاری دیگر داشت و این کاملا طبیعی است وگرنه شایسته نام دشمن نبود!سیرنیوز: دختری که در تصاویر محدود رسانه ای منتشر شده از سه حادثه تروریستی رسانه ای آمریکا همیشه حضور دارد و در حال گریه است ...

دختری که در تصاویر محدود رسانه ای منتشر شده از سه حادثه تروریستی رسانه ای آمریکا همیشه حضور دارد و در حال گریه است ...


  • آخرین ویرایش:-
نظرات()   
   
Janelle
پنجشنبه 21 دی 1396 06:52 ب.ظ
You really make it seem so easy with your presentation but I find this topic to be actually something that I
think I would never understand. It seems too complex
and extremely broad for me. I'm looking forward for your next post, I'll try
to get the hang of it!
vpub.binhduong.gov.vn
شنبه 16 دی 1396 11:56 ب.ظ
If some one needs to be updated with latest technologies after that he must be
visit this web site and be up to date daily.
westwoodeducation.com
پنجشنبه 23 آذر 1396 10:15 ق.ظ
Unquestionably consider that that you said. Your favorite justification seemed to be at the net the easiest thing to take note of.
I say to you, I certainly get irked even as people think about concerns that they plainly
don't realize about. You controlled to hit the nail upon the top as neatly as outlined out the
entire thing with no need side effect , folks
could take a signal. Will probably be back to get more.

Thanks
José Wilame Araújo Rodrigues
یکشنبه 14 آبان 1396 06:29 ق.ظ
It's truly a nice and useful piece of information. I'm happy that you shared this helpful information with us.
Please keep us informed like this. Thanks for sharing.
Umanizzare presídios
پنجشنبه 11 آبان 1396 09:14 ب.ظ
Yes! Finally something about hello.
Dadado Veig
سه شنبه 9 آبان 1396 04:08 ب.ظ
Pretty section of content. I just stumbled upon your weblog and
in accession capital to assert that I acquire actually enjoyed account your blog posts.
Any way I will be subscribing to your feeds and even I achievement
you access consistently quickly.
Itamar Serp
چهارشنبه 3 آبان 1396 10:10 ق.ظ
I'm truly enjoying the design and layout of your blog.
It's a very easy on the eyes which makes it much more
pleasant for me to come here and visit more often. Did you hire out a developer to create
your theme? Superb work!
Luiz Gastão Bittencourt da Silva
سه شنبه 2 آبان 1396 04:40 ق.ظ
Hello, i read your blog occasionally and i own a similar one and
i was just wondering if you get a lot of spam feedback?
If so how do you stop it, any plugin or anything you can advise?
I get so much lately it's driving me mad so any help is very much appreciated.
Luiz Gastao Bittencourt da Silva
شنبه 29 مهر 1396 11:42 ب.ظ
Currently it seems like BlogEngine is the preferred blogging
platform available right now. (from what I've read) Is that what you are using on your blog?
Carlos Eduardo Correa da Veig
شنبه 29 مهر 1396 04:50 ب.ظ
Keep on working, great job!
Grupo Coral
شنبه 29 مهر 1396 02:24 ب.ظ
Quality articles is the important to invite the
users to go to see the website, that's what this site
is providing.
Luiz Fernando Monteiro Bittencourt
شنبه 29 مهر 1396 12:35 ب.ظ
Its like you read my mind! You seem to know so much about this,
like you wrote the book in it or something. I think that you could do with a few pics to drive the message home a bit, but other than that, this is great blog.
A fantastic read. I'll definitely be back.
Umanizzare presídios
شنبه 29 مهر 1396 10:12 ق.ظ
Do you mind if I quote a few of your articles as
long as I provide credit and sources back to your
website? My blog site is in the very same area of interest as yours and
my visitors would really benefit from a lot of the information you present here.
Please let me know if this alright with you. Many thanks!
Itamar Serpa Fernandes
شنبه 29 مهر 1396 06:32 ق.ظ
Simply wish to say your article is as astonishing. The clearness in your
post is simply excellent and i can assume you're an expert on this subject.

Well with your permission let me to grab your RSS feed to keep updated with forthcoming post.
Thanks a million and please keep up the enjoyable work.
Dadado Veig
شنبه 29 مهر 1396 03:07 ق.ظ
Hi there, I discovered your website via Google while searching for a
comparable matter, your website got here up, it seems to be good.

I've bookmarked it in my google bookmarks.
Hello there, simply turned into alert to your blog thru Google, and located that it's really informative.
I am going to watch out for brussels. I will be grateful if you
proceed this in future. Lots of people will probably be
benefited out of your writing. Cheers!
Itamar Serpa Fernandes
جمعه 28 مهر 1396 04:33 ق.ظ
Wow that was odd. I just wrote an incredibly long comment but after I clicked submit my comment didn't appear.
Grrrr... well I'm not writing all that over again. Anyhow, just
wanted to say superb blog!
Lélio Vieira Carneiro Junio
چهارشنبه 26 مهر 1396 06:24 ق.ظ
I couldn't resist commenting. Very well written!
Lelio Vieira Carneiro Junior
چهارشنبه 26 مهر 1396 03:09 ق.ظ
Heya! I'm at work browsing your blog from my new
iphone! Just wanted to say I love reading your blog and look forward
to all your posts! Carry on the excellent work!
doku.spiria.me
سه شنبه 25 مهر 1396 03:42 ب.ظ
Everyone loves it whenever people come together and share views.
Great site, stick with it!
contract phones encapsulate
سه شنبه 25 مهر 1396 05:17 ق.ظ
I take pleasure in, cause I found exactly what I was looking for.
You've ended my four day long hunt! God Bless you man. Have a great day.
Bye
travel guides
پنجشنبه 20 مهر 1396 01:46 ق.ظ
Nice post. I learn something new and challenging on blogs I
stumbleupon every day. It's always exciting to read through articles from other authors and
practice a little something from other web sites.
gratis brazil dating
سه شنبه 18 مهر 1396 11:31 ق.ظ
I know this web site presents quality dependent posts and other information, is there any other web site which provides these kinds of things in quality?
gratis brazil dating
یکشنبه 16 مهر 1396 04:46 ب.ظ
Greate post. Keep writing such kind of info on your blog.
Im really impressed by it.
Hi there, You've performed a great job. I'll certainly digg it and in my opinion recommend to my friends.
I'm confident they will be benefited from this site.
well-known dating
شنبه 15 مهر 1396 09:51 ب.ظ
Hi, for all time i used to check website posts here in the early hours in the dawn, since i like to learn more and more.
https://www.amazon.com.br/s?ie=UTF8&field-author=Carlos+Eduardo+Veiga&search-alias=books
دوشنبه 10 مهر 1396 08:50 ق.ظ
Fabulous, what a web site it is! This weblog provides helpful
data to us, keep it up.
imagine holiday travel
یکشنبه 9 مهر 1396 12:28 ق.ظ
I've been surfing online more than three hours today, yet I never found any interesting article like yours.
It is pretty worth enough for me. In my view, if all website owners and bloggers made good content as you did,
the net will be a lot more useful than ever before.
Boris
شنبه 8 مهر 1396 04:08 ب.ظ
Somebody essentially assist to make critically posts I'd state.
This is the first time I frequented your web page and to this point?
I surprised with the research you made to make this particular put up extraordinary.
Magnificent process!
soccer shoes
چهارشنبه 5 مهر 1396 02:51 ق.ظ
Thank you, I've just been searching for information approximately this subject for ages and yours is
the greatest I've discovered so far. But, what in regards to the conclusion? Are you certain concerning the source?
web dating
سه شنبه 4 مهر 1396 06:27 ب.ظ
You can certainly see your enthusiasm in the work you write.

The sector hopes for more passionate writers such as you who are not afraid to
say how they believe. Always follow your heart.
Rene
یکشنبه 2 مهر 1396 07:07 ب.ظ
Highly descriptive article, I liked that a lot.

Will there be a part 2?
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نمایش نظرات 1 تا 30